На міністра-"дієтолога" подали в суд через те, що назвав жителів окупованого Донбасу "мерзотою"

Раніше одіозний міністр соцполітики звинувачував українців в тому, що вони "багато їдять"...

В Окружний адміністративний суд Києва надійшло два позови до міністра соціальної політики Андрія Реви. Позивачі обурені його висловлюванням в інтерв’ю Бі-бі-сі і вимагають визнати такі дії міністра протиправними, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу суду."На думку позивачів, міністр допустив висловлювання, які дискримінують і принижують людську гідність громадян України — жителів окупованих територій Донецької та Луганської областей України за територіальною ознакою", — сказано в повідомленні.

Серед вимог позову — визнати такі дії міністра протиправними та зобов’язати Андрія Реву надалі утриматися від подібних висловлювань. Об этом сообщает arbitr-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Зараз досліджуються матеріали позовів і вирішується питання про відкриття провадження у справах", — повідомляють у суді.

Нагадаємо, наприкінці квітня міністр соціальної політики Андрій Рева дав інтерв’ю телеканалу "Бі-бі-сі". В інтерв’ю він, зокрема, сказав: "Всі, хто був проукраїнським, всі виїхали. А той, хто хоче отримувати дві пенсії — там і тут — нехай потерплять. Мені їх не шкода нікого. Абсолютно. Я Вам чесно скажу. Мені шкода тих солдатів і офіцерів і їхні сім’ї, які вбиті там. За цю мерзоту".Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/na-ministra-diietoloha-podaly-v-sud-cherez-te-shcho-nazvav-zhyteliv-okupovanoho-donbasu-merzotoiu-278807.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя