Небайдужих просять допомогти з ремонтом франківці, яка сама виховує доньку

news-image: Небайдужих просять допомогти з ремонтом франківці, яка сама виховує доньку
Франківка живе у двокімнатній квартирі з 13-річною донькою. Раніше з ними жив брат жінки, який постійно пиячив. Зараз квартира у неналежному стані, а матір самотужки не може забезпечити дитину нормальними умовами.

Тож Благодійна організація "Час добра та милосердя" просить небайдужих підтримати сім’ю. Раніше Бліц-Інфо писало, що у квартирі потрібно змінити сантехніку, двері, вікна. Об этом сообщает fdlx.in.ua со ссылкой на СМИ.

Благодійники саме зараз роблять ремонт в кімнаті дитини. Замовили туди балконні та міжкімнатні двері, шпаклюють стіни та вже майже доробили стелю, а підлогу планують застелити ламінатом.

"Також відгукнулася людина, яка повністю замінить сантехніку. Тепер нам залишається ванна і туалет. Дуже хочемо, після заміни сантехніки поставити плитку в туалеті та ванній кімнаті. На підлогу ми вже маємо необхідну квадратуру плитки, залишаються тільки стіни",- йдеться в дописі.

По квадратурі потрібно:

  • на ванну — 17 м2
  • на туалет — 12 м2
  • Клей для плитки.
  • Бойлер, бо в квартирі немає теплої води.

Реквізити для допомоги:

Рахунок — 26005052549009
МФО- 336677
EGRPOU — 42732425
Карта ключ приват банк -
5169 3305 1633 7117
(Кушніренко Валерія, БО "Час добра та милосердя" — карта фонду),
ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЗУЙТЕ ПОЗНАЧКУ "РЕМОНТ".

Детальнішу інформацію можна дізнатися в приват Валерия Кушниренко (Valeriya Kushnirenko) , або за номером тел.0950301429.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/nebayduzhyh-prosyat-dopomogty-z-remontom-frankivci-yaka-sama-vyhovue-donku.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя