Скасування ліцензії NewsOne залежить від рішення РНБО, - Нацрада


РНБО з 4 жовтня 2018 року розглядає анулювання ліцензій телеканалам NewsОne і "112 Україна"

Про це заявила заступник голови Нацради Уляна Фещук під час засідання, передає Укрінформ. Об этом сообщает 24today.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Національна рада неодноразово зверталася до СБУ щодо порушень цим телеканалом чинного законодавства, зокрема після прийняття постанови Верховної Ради від 4 жовтня 2018 року щодо застосування індивідуальних санкцій. В цей список були включені телеканал NewsОne і група телеканалів "112", щодо яких, зокрема, передбачалася санкція анулювання ліцензії. Матеріали цієї постанови були передані РНБО, і на сьогодні це питання досі нею розглядається. Тому ми підтримуємо вчорашній заклик СБУ щодо термінового скликання РНБО для розгляду цього питання і вжиття відповідних санкцій. Всі попередні дії вже були здійснені. І фактично рішення за цим органом", — наголосила Фещук.

Зазначимо, що на цьому засіданні також ухвалили рішення щодо позапланової перевірки телеканалу NewsОne та створення робочої групи для протидії антиукраїнської діяльності.

Нагадаємо, що NewsOne та пропагандистський російський телеканал "Россия 24" ініціювали "телеміст". Пізніше NewsOne його скасував через, начебто, погрози та залякування журналістів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/skasuvannya_licenziyi_newsone_zalezhyt_vid_rishennya_rnbo_nacrada”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя