В ООН визнали, що РФ порушує Женевські конвенції через зміну демографії Криму

<p>Постпред України при ООН Володимир Єльченко Об этом сообщает <a href=micto.in.ua со ссылкой на СМИ.

— В ООН визнали, що РФ порушує Женевські конвенції через зміну демографії Криму">

Постпред України при ООН Володимир Єльченко

Фото: Місія України при ООН
Російська Федерація заохочує переміщення власного населення на півострів


Україна подякувала керівництву ООН за офіційне визнання порушень Росією Женевських конвенцій, яка свідомо переселяє людей з материкової частини в український Крим у спробах змінити демографію окупованого півострова.


Із такою заявою виступив у понеділок постпред України при ООН Володимир Єльченко під час презентації доповіді генсека ООН Антоніу Гутерріша щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму, повідомляє Укрінформ.


«Згідно з доповіддю (генсека ООН – ред.), Російська Федерація заохочує переміщення власного населення на півострів, що є прямим порушенням Женевських конвенцій і явною ознакою намагань змінити демографічну структуру Криму», – заявив глава Українського представництва при ООН.


У цьому зв’язку Єльченко зауважив, що Україна очікує подальших кроків від ООН, спрямованих на припинення цих незаконних дій з боку Росії, а також на запобігання наслідків подібної діяльності окупаційної влади.


Доповідь генсека ООН про стан виконання української резолюції щодо захисту прав людини в тимчасово окупованому Криму була озвучена в понеділок на засіданні Третього комітету Генасамблеї ООН. У цьому зв’язку Єльченко подякував керівництву Організації за підготовку документа, а також за випуск інших доповідей щодо Криму.


Єльченко, крім того, звернув особливу увагу на основні причини порушень прав людини в Криму, а саме на іноземну агресію й тимчасову окупацію Росією українського півострова.


Нагадаємо, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відзначив реформи здійснені за час президентства Петра Порошенка для членства України в Альянсі.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/v-oon-viznali-shcho-rf-porushuje-zhenevski-konventsiji-cherez-zminu-demografiji-krimu-632503.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя