Головне про коронавірус за сьогодні, тринадцятий день карантину


  • Марія ЛЄХОВА
  • 0
Головне про коронавірус за сьогодні, тринадцятий день карантину
фото: _addle
  • В Україні 13 днів тому оголосили карантин через пандемію коронавірусу.
  • Ми зібрали важливі новини, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

Вранці 24 березня МОЗ повідомило, що в Україні коронавірусом інфіковано 84 людини. У Вінниці тим часом було три підозри.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

У Вінниці та Ямпільському районі встановили мобільні пости, де чергує поліція та Нацгвардія. Вони контролюватимуть в’їзди та виїзди з населених пунктів. Повідомляють, що такі заходи вводять з метою «якісної організації та несення служби під час проведення обмежувальних карантинних заходів».

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський повідомив, що станом на 24 березня у Вінницькій області було перевірено 21 особа з підозрою на COVID-19.

— Як результат – не підтверджено жодного випадку на захворювання спричиненого коронавірусною інфекцією, — зазначив Скальський. — На 9.00 год вівторка, 24 березня, немає жодного пацієнта з підозрою на COVID -19.

Згодом наш журналіст дізнався, як вінницькі волонтери допомагають медикам. Вони купують захисні костюми, відвозять на роботу та шиють маски. Читайте про це у матеріалі: Вірус об’єднує вінничан. Як допомагають волонтери під час карантину

Хоча карантин офіційно оголошений до 3 квітня, є вірогідність що його можуть продовжити. Та це не стане на заваді вступній компанії та ЗНО. Їх проведуть. Розглядають різні сценарії

До 3 квітня частина працюючих вінничан залишилася без роботи, але є і ті, що досі мають йти до праці. Ми вирішили запитати містян чи дотримуються вони режиму карантину. Проходьте наше опитування за посиланням.

Варто відзначити, що число захворівших на коронавірус в Україні досягло майже сотні: нині говорять про 97 офіційно підтверджених випадки.

Тим часом, у Вінниці знову повідомили про випадок підозри на коронавірус. Попередні підозри, а їх було 21, не підтвердилися.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Zdorovya/golovne-pro-koronavirus-za-sogodni-trinadtsyatiy-den-karantinu-11045608.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя